Dorota Segda

Dorota Jolanta Segda

7,6
6 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Segda

Na nia patrzeć. Cały czas kojarzy mi się z tą chorą umysłowo kobietą z filmu Tato. Widze w niej tylko wariatke, straszne to ! Wygląda troche jak nawiedzona, ale dość dobra aktorka

Zandarm

Nie zgadzam się z tym, że wygląda jak nawiedzona. D. Segda to dobra aktorka, fajna kobitka. Dobrze zagrała w filmie Tato.


Pozdrówka

Zandarm

O nie nie nie, wczoraj widziałam ją w teatrze i była najmilej wyglądającą osobą na widowni. Ma ciepło, dobroc, i przyjazne nastawienie wypisane na twarzy- okraszone w dodatku promiennym uśmiechem. Miło popatrzec, naprawdę.
A do tego świetną jest aktorką oczywiście.

funkate

Naprawdę widziałaś D.Segdę w teatrze na żywo????????????

użytkownik usunięty
Krzysiu011089

Polska w końcu nie jest dużym krajem, nie?

no:) i sam kraków to dziura jakich mało





.

Zandarm

to tylko znaczy że tak dobrze tam zagrała

ganz74

to świetna aktorka teatralna. nie nalezy jej oceniac tylko po rolach kinowych. widzieliscie moze "król umiera - ceremonie"? w krakowie oczywiscie;d

olaaaaaaaaa

Ja ją jeszcze widziałem w "Lulu" - uratowała ten przechwalony spektakl. Uważam, że jest wspaniałą aktorką, a to,że wiele osób nie może na nią patrzeć po rewelacyjnej roli w Tato oznacza, iż była bardzo przekonująca. ;)

starlynx

Zgadzam się. Jeśli ktoś nie może na nią patrzeć to tylko dlatego, że po prostu w "Tato" była tak bardzo przekonująca jako nieprzewidywalna, groźna dla siebie i otoczenia wariatka. Ja sam przez dłuższy czas postrzegałem tę fenomenalną, choć mało docenianą aktorkę przez pryzmat właśnie tej roli i nawet gdy śledziłem jej perypetie jako Agaty w "Na dobre i na złe" nieustannie ujawniała się we mnie skłonność do kojarzenia jej z tamtą starą rolą tym bardziej, że w serialu też odgrywała dość niejednoznaczną rolę. Szkoda, ze nie miałem sposobności zobaczyć ją na żywo w teatrze zwłaszcza, że natura obdarzyła ją kobiecym wdziękiem i ponadprzeciętną urodą (reszta jej "walorów" też jest idealna pod względem proporcji), więc byłoby na co popatrzeć;-)

olaaaaaaaaa

nIEPRAWDA, JA WIDZIAŁAM W wARSZAWIE ha!
Świetne przedstawienie, tki teatr odchodzi, i te oklaski przez 5 minut rytmiczne..

użytkownik usunięty
Zandarm

Zrobiła na tobie wrażenie i tego nie dostrzegasz, potrafię zrozumieć o co ci chodzi, ma taką dramatyczną urodę ale bardziej w sensie klasycznego piękna

ja ją trochę lubię ale przez nią tego dramatu nie oglądam bo gdy oglądałam to miałam koszmary , płakałam mój znajomy sam mi odradzał żebym tego nie oglądała chociaż sam z żoną oglądał. Chociaż wolałabym żeby Pani Dorota grała inne rolę bo nie chce jej oceniać przez rolę wariatki którą o mało mnie nie zabiła w sensie że nie mogłabym ciągle spać i płakałabym.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

To tylko lepiej świadczy o jakości tego filmu, chcesz żeby cię rozbawila obejrzyj Ludzie Chudego, chcesz żeby cię wzruszyła obejrzyj Faustyne, chcesz żeby wzbudziła w tobie podziw, obejrzyj jej wykład na Youtube

Faustynę widziałam i w Faustynie może być, a Ludzie chudego nie podoba mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones