Anna Radwan

7,5
7 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Radwan

dla niej czas sie zatrzymal nie czesto spotyka sie aktorki takiej klasy.. jest cudowna

uriel24

Widziałem Panią Radwan wczoraj w Teatrze Starym i ... zgadzam się. Jak patrzę na te zdjęcia tutaj na filmwebie to mam wrażenie że z czasem jeszcze wypiękniała.

Saryt

Byłam w zeszłym tygodniu w Teatrze Starym i mogę powiedzieć to samo - już kilka lat później - to niezwykłe, ile urody i klasy zyskała z wiekiem. Na scenie nie byłam w stanie oderwać od niej wzroku, jest tak hipnotyzująca, że to prawie niemożliwe. Świadoma zmysłowość i klasa, warsztat i intrygująca osobowość, którą można wyczuć mimo roli (Polecam nagranie z 70lecia PWST, jest dostępne na YouTube i pokazuje Jej wielkie poczucie humoru).

Tenebris_Lupus

Aktualizacja. Byłam ostatnio w Starym Teatrze i dalej jest zniewalająca - z wiekiem chyba coraz bardziej :) Jako Płatonow łamie serca - i ja się temu wcale nie dziwię! Sama bym dla niej, jak patrzę na nią na scenie, zmieniła orientację ;))) Poza tym to szalenie ciepła, sympatyczna i skromna kobieta. Życzę Jej wielu pięknych i ciekawych ról, na jakie bez wątpienia zasługuje.

uriel24

Tak na prawdę piękna kobieta z klasą i wsaniała aktorka. Niesamowita jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones