PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 798
ocen
6,2 10 1 166798
5,2 24
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

Piersi Danuty

ocenił(a) film na 9

Czy ta scena gdzie przez przemokniętą bluzkę widać piersi głównej bohaterki była naprawdę potrzeba?
Absolutnie nie mam nic do nagości w kinie, ale ta scena po prostu za każdym razem strasznie mnie irytuje i psuje mi ten film, bo film sam w sobie jest bardzo doby. Nie trzeba widzów przyciągać kształtnym biustem Stenki :P Film byłby równie fajny gdyby Stenka miała biustonosz lub nieprześwitującą bluzkę :P

ocenił(a) film na 7
zoskakaktus

mam dokładnie takie samo wrażenie oglądając ta scene:P a wręcz wydaje mi się to troche niesmaczne ;]

ocenił(a) film na 7
zoskakaktus

Tak!wydaje mi się że te piersi popsuły tą romantyczną scene na moście!

ocenił(a) film na 5
Katie_Cassidy_2

e tam,co sie piersiątek czepiacie:-) mnie sie ta scena podobała, a wg.film dał sie obejrzeć tylko ze względu na panią Danute,moim skromnym zdaniem

ocenił(a) film na 7
zoskakaktus

Za każdym razem jak oglądam ten film to się zastanawiam czemu Stenka nie ma biustonosza? xD

Sylwinka1991

Ona nigdy tam nie ma biustonosza z tego co zauważyłam;/.. Osobiście tego nie lubię, bo wg mnie bez wzgl na rozmiar, to stanik jest obowiązkowy.

zoskakaktus

Najśmieszniejsze jest to, że jadąc samochodem ma albo podkoszulkę pod tą koszulą, albo biustonosz, widoczne są ramiączka, a później widać, to co widać. Też nie wiem po co!

ocenił(a) film na 8
Maly_Glod1985

Co Wam to przeszkadza? Kobiety nie muszą ciągle nosić staników, jak ktoś tu już zdążył napisać, że są `obowiązkowe`. To wcale nie prawda! Nosimy je po to żeby podtrzymać piersi w górze, a nie dlatego bo to jest nieodłączny element naszej garderoby.

ocenił(a) film na 7
Ruby_Angel

jesteś kobietą? Jeśli tak to chyba nie wiesz do czego słóży stanik, powinno się go nosić i niestety jak to dla niektórych jest obowiązkowy zwłaszcza w młodym wieku, co prawda Pani Stenka moze tylko sporadycznie go zdejmuje ale tez kompletnie nie rozumiem tej sceny, dziwne zapędy mial chyba reżyser, albo to tak poprostu wyszlo;p ja sobie nie wyobrażam życia bez biustonosza!:)

ocenił(a) film na 10
Dadaradka

Ale to daje taką naturalność . Taką spontaniczność .


_______________________________________________________________
Ekhem , moje poetyckie wymysły ;p

moniquess

Wydaję mi się, że ona w całym filmie nie nosi stanika by pokazać jak zwykłą
jest kobietą. W pełni naturalną i akceptującą siebie samą.

zoskakaktus

Ja myślę, że ta scena miała ukazać, jak główna bohaterka śpieszyła się żeby nie stracić ukochanego. Osobiśnie nie widzę w niej nic niesmacznego. ( :

ocenił(a) film na 7
rosato

To chodziło o to, że ona siedziała w domu w ubraniu 'roboczym' (Czy wy chodzicie 24h/dobę w staniku?!) i przeczytała tego maila, i się strasznie spieszyła i nie w głowie był jej stanik xD Mnie tam się te piersi podobały :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones