PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 760
ocen
6,2 10 1 166760
5,2 24
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

Lubię to!

ocenił(a) film na 7

Zawsze lubiłam Stenkę, którą pamiętałam z charakterystycznej roli z "Bożej Podszewki. " i właściwie, na prawdę lubię ten film, chociaż jest oklepany, klasyczny. Uwielbiam obsadę, za to nienawidzę drugiej części, którą potwornie zepsuli. Życie.
Film dostaje siedem. ;D

ocenił(a) film na 9
Caroline17

Druga część to faktycznie porażka... "Nigdy w życiu" jest zdecydowanie świetne, rewelacyjnie Stenka zagrała, w ogóle film znakomity. Książkę Grocholi przeczytałem dopiero po obejrzeniu filmu i sam sposób adaptacji zasługuje na pochwałę. Klimat książki znakomicie podtrzymany w filmie. U mnie dziewięć gwiazdek :)

ortis_birion

Podpisuję się:) Druga część to była porażka:( Tylko rodzice Judyty: Kowalewski- Lipińska niezmiennie cudowni:)

ocenił(a) film na 8
Caroline17

Druga część - do niczego! Nie wiem w ogóle jak można z tym było iść do ludzi!
Natomiast "Nigdy w życiu" bardzo fajne. Zabawne, przyjemne do obejrzenia, akcja szybko się toczy przez co nie zanudza widza. 8/10, no bo jak by nie było Arcydziełem to nie jest. ;p

ewcia532_filmweb

Zgadzam się ze wszystkimi , druga cześć to gniot i syf i wo gole i moim zdaniem ,w drugiej części powinni być ci sami aktorzy to wtedy film byłby lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones